замовляй футболку

Nov 2, 2010

Київстар канібалізує свій "безлімітний" пакет трафіку

Сьогодні Київстар розпочав реалізацію набору «Молодіжний мобільний інтернет» під брендом DJUICE. Набір вартістю 199 гривень (з ПДВ) включає у себе модем ZTE MF170 та SIM-картку передоплаченого зв'язку DJUICE. При користуванні з картки, включеної до комплекту оператор пропонує два місяці користування доступом до мережі Інтернет (за технологією GPRS/EDGE) з лімітом у 5000МБ у місяць (що, зважаючи на технологію доступу є фактично "безлімітом"), врахованих у ціні. Окрім цього, користувачі отримують можливість активувати одну із 5 комп'ютерних ігор.Усього декілька днів назад Київстар змінив ціну і умови надання послуги у наборі «Київстар. Мобільний Інтернет», ціна та включений об'єм доступу до мережі у обох наборах співпадають. Такі зміни повинні активізувати продаж наборів та користування послуг GPRS/EDGE, але вони можуть канібалізувати пакет даних "Вільний інтернет" (5000Мб трафіку за 119 гривень, з ПДВ без ПФ) та "Інтернет 1000" (1000Мб за 99 гривень з ПДВ, без ПФ). Чому? Абонентам, які з певних причин вимушені використовувати вказані пакети у якості "домашнього" інтернету, вигідніше щодва місяці купувати набір «Київстар. Мобільний Інтернет» чи «Молодіжний мобільний інтернет», аніж поповнювати існуючий рахунок і використовувати пакети трафіку.

Так, при використанні "Інтернет 1000", за два місяці абонент витратить біля 210,40 гривень (з ПДВ та ПФ), а "Вільний інтернет" - майже 253 гривні. При цьому, за 199 гривень можна придбати набір, у який включений не лише обсяг трафіку, який співпадає із "Вільний інтерент", але і модем. Який (у випадку «Київстар. Мобільний Інтернет») можна використовувати і для термінації VoIP :)

Використовуєте мобільний інтернет? Гайда купувати новий модем!

3 comments:

  1. неудивительно, если через месяц-два пропадут модемы из продажи

    ReplyDelete
  2. гайда коллекционировать модемы...

    ReplyDelete
  3. PS: у Російській Федерації Вимпелком (Beeline) уже деякий час продає модеми ZTE MF170. За неперевіреною інформацією, російські модеми не лочені під оператора

    ReplyDelete