замовляй футболку

Nov 6, 2009

Orange запустив мобільний зв'язок у Вірменії

Париж, 5 листопада, 2009

Сьогодні Orange запустив послуги мобільного зв'язку у Республіці Вірменія. Orange на території усієї країни надаватиме інноваційні послуги високої якості, які стали відмінною рисою репутації "помаранчевих" в усьому світі. Вірменські клієнти приєднались до спільноти з 126 млн. чоловік у більш ніж 29 країнах, які користуються перевагами бренду Orange.

Дідьє Ломбард, голова і головний виконавчий директор France Telecom, і Олаф Сванте, старший виконавчий віце-президент з операцій у Єгипті та в Європі, що відповідає за мобільний бізнес Групи France Telecom, були присутні на запуску комерційно експлуатації в країні. На офіційній церемонії також був присутній пан Серж Саркісян, президент Республіки Вірменія.

Запуск послуги Orange з нетерпінням чекали у Вірменії після видачі ліцензії 19 листопада 2008. Незважаючи на відносно високий рівень проникнення мобільного зв'язку в країні (80%), відчається сильний попит на інноваційні послуги, які створили репутацію бренду Orange у світі. З населенням близько 3,2 мільйона чоловік, у тому числі 1,1 млн. у Єревані, Вірменія пропонує Группі France Telecom значний потенціал зростання.

Для початку своєї діяльності у Вірменії Orange вклала близько 100 мільйонів євро. У відповідності зі своєю стратегією, група надасть фахівців та інвестиції, необхідні для будівництва високоякісних 2G та 3G+ мереж із загальнонаціональним охопленням. Дійсно, Orange забезпечить покриття мережею території, на якій проживає більше ніж 80% населення, у тому числі близько 500 міст і сіл. Уже у Orange Armenia працює більше 300 фахівців у країні, та ще біля 500 задіяні опосередковано, працюючи у постачальників та роздрібних продавців.

Коментуючи запуск, Дідьє Ломбард сказав: "Ми дуже раді з можливості збагатити життя вірмен, надаючи прості, інноваційні продукти і послуги зв'язку з чіткою орієнтацією на клієнта. Також ми пишаємось тим, що сприяємо економічному розвитку Республіки Вірменія ".

Уже з початку запуску, Orange позиціонує себе як сильного суперника двох інших операторів, уже присутніх на ринку. Orange запустить серію інноваційних і привабливих пропозицій для приватних та бізнес-користувачів. Компанія уже пропонує велику кількість мобільних послуг, включаючи міжнародний зв'язок по привабливих тарифах, а також міжнародний роумінг у мережах більш ніж 130 роумінг-партнерів. Окрім цього, Orange представить iPhone у Вірменії в найближчі місяці.

"Помаранчева" Сервісна служба буде доступна на трьох мовах (вірменська, російська та англійська) у режимі 24/7 безкоштовно для користувачів, і буде готова надати відповідь на будь-який запит або, при необхідності, технічну допомогу. Також абоненти можуть залишатись у курсі останніх пропозицій Orange завдяки сайту www.orangearmenia.am, який сьогодні офіційно з'явився у мережі.

9 comments:

 1. Niceee post! I would like to thank you for the efforts you have made in writing this interesting and knowledgeable article 카지노사이트

  ReplyDelete
 2. I am glad that you shared this helpful info with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing.


  https://www.totosafeguide.com

  ReplyDelete
 3. If you keep it like this, I ll visit you every day. I will continue to grow. If this part is maintained 메이저사이트

  ReplyDelete
 4. It helps a lot. Thank you. That a very useful writing. 먹튀검증업체

  ReplyDelete
 5. I will look at the posts posted on this site every day. This is because there is a lot of very useful information. 메이저사이트

  ReplyDelete
 6. Wow, amazing blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. 메이저검증업체

  ReplyDelete
 7. Extremely overall quite fascinating post. I was searching for this sort of data and delighted in perusing this one.토토

  ReplyDelete
 8. You made some good points there. I did a Google search about the topic and found most people will believe your blog 안전사이트

  ReplyDelete
 9. Are you still worried about quitting smoking? Try Advken RTA,Steam Crave Aromamizer and Artery Nugget GT. There is no secondhand smoke and no impact on health. You can choose the nicotine content according to the schedule and the price is cheap and the quality is guaranteed.
  vapeciga.uk

  ReplyDelete