замовляй футболку

Nov 6, 2009

Orange запустив мобільний зв'язок у Вірменії

Париж, 5 листопада, 2009

Сьогодні Orange запустив послуги мобільного зв'язку у Республіці Вірменія. Orange на території усієї країни надаватиме інноваційні послуги високої якості, які стали відмінною рисою репутації "помаранчевих" в усьому світі. Вірменські клієнти приєднались до спільноти з 126 млн. чоловік у більш ніж 29 країнах, які користуються перевагами бренду Orange.

Дідьє Ломбард, голова і головний виконавчий директор France Telecom, і Олаф Сванте, старший виконавчий віце-президент з операцій у Єгипті та в Європі, що відповідає за мобільний бізнес Групи France Telecom, були присутні на запуску комерційно експлуатації в країні. На офіційній церемонії також був присутній пан Серж Саркісян, президент Республіки Вірменія.

Запуск послуги Orange з нетерпінням чекали у Вірменії після видачі ліцензії 19 листопада 2008. Незважаючи на відносно високий рівень проникнення мобільного зв'язку в країні (80%), відчається сильний попит на інноваційні послуги, які створили репутацію бренду Orange у світі. З населенням близько 3,2 мільйона чоловік, у тому числі 1,1 млн. у Єревані, Вірменія пропонує Группі France Telecom значний потенціал зростання.

Для початку своєї діяльності у Вірменії Orange вклала близько 100 мільйонів євро. У відповідності зі своєю стратегією, група надасть фахівців та інвестиції, необхідні для будівництва високоякісних 2G та 3G+ мереж із загальнонаціональним охопленням. Дійсно, Orange забезпечить покриття мережею території, на якій проживає більше ніж 80% населення, у тому числі близько 500 міст і сіл. Уже у Orange Armenia працює більше 300 фахівців у країні, та ще біля 500 задіяні опосередковано, працюючи у постачальників та роздрібних продавців.

Коментуючи запуск, Дідьє Ломбард сказав: "Ми дуже раді з можливості збагатити життя вірмен, надаючи прості, інноваційні продукти і послуги зв'язку з чіткою орієнтацією на клієнта. Також ми пишаємось тим, що сприяємо економічному розвитку Республіки Вірменія ".

Уже з початку запуску, Orange позиціонує себе як сильного суперника двох інших операторів, уже присутніх на ринку. Orange запустить серію інноваційних і привабливих пропозицій для приватних та бізнес-користувачів. Компанія уже пропонує велику кількість мобільних послуг, включаючи міжнародний зв'язок по привабливих тарифах, а також міжнародний роумінг у мережах більш ніж 130 роумінг-партнерів. Окрім цього, Orange представить iPhone у Вірменії в найближчі місяці.

"Помаранчева" Сервісна служба буде доступна на трьох мовах (вірменська, російська та англійська) у режимі 24/7 безкоштовно для користувачів, і буде готова надати відповідь на будь-який запит або, при необхідності, технічну допомогу. Також абоненти можуть залишатись у курсі останніх пропозицій Orange завдяки сайту www.orangearmenia.am, який сьогодні офіційно з'явився у мережі.

2 comments:

  1. Niceee post! I would like to thank you for the efforts you have made in writing this interesting and knowledgeable article 카지노사이트

    ReplyDelete
  2. I am glad that you shared this helpful info with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing.


    https://www.totosafeguide.com

    ReplyDelete