замовляй футболку

Nov 15, 2009

Відповіді на пошукові запити

Сьогодні поглянув на пошукові запити, за якими відвідувачі прийшли на цей блог, і побачив, що на багато з них можна відповісти. От так і виникла ідея "відповідей на пошукові запити".


Q. який модем київстар інтернет кращий
A. У складі комплекту «Київстар. Мобільний Інтернет» доступні модеми ZTE MF622, ZTE MF100 та Huawei E1550, мені особисто найбліьше подобається дизайн моделі MF100. Але оскільки суттєвих переваг чи недоліків у одного модема нід іншим немає, реклмендую купити той, який буде у наявості у найзручнішій вам торговій точці.

Q. як розлочити модем київстара (варіанти - ZTE MF100, MZ31)
A. Для розлочки модемів є спеціальні інструменти, наприклад z3x box, dc-unlooker, тощо. Проте купувати такі тули для разової розлочки недоцільно, краще довіртесь професіоналам, процедура швидка і недорога (50-100 гривень за разову розлочку).

Q. ціна модемів в київстар
A. Доцільніше подивитись на сайт Київстара, ціна коплекту «Київстар. Мобільний Інтернет», який включає у себе модем 199 гривень.

Q. настройки utel для модема mf100
A. Налаштування такі ж, як і для інших модемів, точка доступа (APN) 3g.utel.ua, логін та пароль залишаємо пустими, номер додзвону *99#

Q. набір номера україна/набір номерів київстар/068 як набирати з 14 жовтня
A. Про новий формат набору номерів я уже детально писав

Q. мережа 3g в україні
A. В Україні є декілька 3G мереж, це CDMA-2000 мережі кількох операторів у діапазоні 800МГц, ЗАТ "Український Мобільний Зв'язок" (МТС-Україна) із мережею CDMA-2000 у діапазоні 450МГц, та одна UMTS-мережа, яка працює під торговою маркою Utel (ЗАТ "Укртелеком")

Q. код казахстану при дзвінках з мобільного
A. Казахстан не має власного телефонного коду країни, казахські мережі використовують російський код 7, тому при дзвінку з мобільного слід набирати +7(код мережі)(номер абоеннта), або 007(код мережі)(номер абонента). Наприклад +77272506060 (центр підтримки Beeline, тут 7 - код Росії, 727 - код мережі ТОО КарТел, 506060 - номер абонента).

Q. дзвінки в білорусь по київстару по новому
A. Про формат набору після переходу на перспективну нумерацію я уже писав, для абонентів, що набирали номер у повному міжнародному форматі (через +) нічного не змінилось, якщо ж ви набирали через 810, то ці цифри слід замінити на 00.

Q. utel manager на 3g модем zte mf 100 - скачать бесплатно
A. Наскільки я з наю, то U'tel Manager - це брендований під Utel Huawei Mobile Partner, і він сумісний лише із модемами Huawei, тому скористатись ним у парі із ZTE MF100 не вдасться.

Q. формат дзвінків в україну/набір номера в україну
A. Не змінився, за винятком Київської області

Q. 3g в україні перспективи
A. Перспективи зв'язку третього покоління (IMT-2000/UMTS) в Україні залажатимуть від позиції держави у сфері регулювання частотного ресурсу та конверсії частот, які зараз зайняті спецабонентами (спецслужби та військові). Найближчий тендер на ліцензію на частоти неохбідні під 3G відбудеться у кінці листопада 2009 року, проте ще необхідно вивільнити ці частоти від існуючих користувачів.

Стосовно діапазону VIII (900МГц), то перспекиви його використання для 3G в Україні дуже туманні, про причини дуже гарно розповів Влад Войтович (МТС-Україна) у коментарі до останньої статті

Q. 00-7-095-ххх-хх-хх
A. Початок набору (00 - вихід на міжнародний зв'язок та 7 - міжнародний код Росії) набрано вірно, але далі помилка, код Москви кілька років тому змінився з 095 на 495, тому слід набирати 00-7-495-xxx-xx-xx

Q. 3g internet для сільської місцевості
A. Чисто технічно для сільської місцевості найкраще підходить CDMA-2000, UMTS (у діапазоні 900МГц) та Fixed-WiMax (із зовнішньою антеною). Оскільки в Україні немає UMTS900 операторів, поцікавтесь покриттям у вашій місцевості CDMA-2000 на 450МГц («MTС Коннект 3G» від МТС-Україна), CDMA-2000 на 800МГц (CDMA-Україна, Інтертелеком та PeopleNet) та WiMax-операторів. У будь-якому випадку слід надавати перевагу пристроям із можливістю встановлення зовнішньої антени.

Q. zte mf 100 beeline
A. Мушу зазначити що розлочений ZTE MF100 без проблем працює із SIM-картами ЗАТ «УРС» (Beeline) ;) Окоім того, Вимпелком продає модеми ZTE MF100 лочені під Beeline у декількох країнах (Вимпелком/Beeline у Росії, Арментел/Beeline у Вірменії, тощо)

Q. як підключить інтернет 3g київстар без підписання договору
A. На даний момент, Київстар надає послуги у 3G мережі Укртелекому (Utel) лише контрактним абонентам, які при підключенні вибрали таку послугу. На умовах пріпейду абоненти можуть користуватись лише 2G мережею.

Q. який 3g оператор кращий
A. Якщо б був "кращий" оператор, то не було б конкуренції ;) В Україні є декілька 3G операторів, як UMTS (Utel), так і CDMA (МТС, CDMA Україна, ITC, PEOPLENet), і навіть WiMax (FreshTel). Вибір "найкращого" залежить від необхідного покриття, набору послуг, потреби у об'ємах, тощо.

Q. что за оператор начинается на 8 092 ххххххх
A. Телефонний код (префікс) 92 виданий ЗАТ «Телесистеми України», які надають послуги зв'язку під торговою маркою PEOPLEnet.

Q. чи є лицензія на iphone в україні
A. iPhone 3G сертифікований в Україні. Сертифікації першої моделі iPhone не було.

Q. припейд 3g
A. Укртелеком продає стартові пакети U'try, U'нiк та U'сiтi, які є пріпейдом. Окрмі того, слід очікувати, що абоненти ЗАТ «УРС» (Beeline) зможуть у наступному році користуватись послугами 3G у роумінгу з Utel.

Q. переваги 4 покоління мобільного звязку над 3 в україні
A. Оскільки ні одна із комерційно досутпних технологій (включаючи WiMax та LTE) не відноситься до четвертого покоління мобільного зв'язку, про про переваги наступного покоління в Україні говорити рано

Q. модем від київстара підходить для інших операторів
A. Так, підходять, після розлочки

Q. модем huawei-e1550 интертелеком
A.. Интертелеком працює у сатнадарті зв'язку (CDMA), який не підтримується модемом Huawei E1550, тому використати такий модем із цим оператором неможливоНу і наостанок - хочете щось спитати? Пишіть у коментарі, спробую відповісти

26 comments:

 1. Нові MF100 дісно поки не розблоковуються. Анлокери казали почекати 2-3 тижні рішення

  ReplyDelete
 2. суперовий допис! тихо заздрю... якби я таке взявся писати — довелося б стати експертом у галузі етнічного українського порно зі стрия =D

  ReplyDelete
 3. 2Boroda, маякнеш якщо що, я маю намір собі (особисто) пару модемчиків купити ;)

  2tivasyk, я ж "відповідав" не на усі пошукові запити, а лише на тематичні (і ті, відповісти на які просто)

  ReplyDelete
 4. Цікавий вийшов пост. Але ідея відповіді на пошукові запити ще цікавіша. Мабуть, я її в тебе стирю. Якщо розберуся з GoogleAnalyticz)

  ReplyDelete
 5. CDMA телефони вносяться в "білий список"?

  ReplyDelete
 6. Ні, у списку лише IMEI-коди, а у CDMA немає такого поняття як IMEI (там є схожі - Electronic Serial Number чи MEID). IMEI використовуються у GSM, UMTS (3G) та деяких супутникових мережах, українська "узегальнена база" стосується лише GSM та UMTS апаратів

  ReplyDelete
 7. хлопаки хочу попросиеи хто має прогу до модема zte mf180s перешив а на компі робити нехоче мій адрес vitalik1978@i.ua буду дуже вдячний!

  ReplyDelete
 8. I wan.ted to know about starting my web log.I think you have what you need to set up, and you have a blog 토토

  ReplyDelete
 9. I’m still learning from you, as I’m trying to achieve my goals. I definitely love reading everything that is written on your site. Keep the articles coming. I liked it!

  온라인카지노

  ReplyDelete
 10. Great work! That is the type of information that are meant to be shared around the net 카지노사이트

  ReplyDelete
 11. takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  instagram takipçi satın al
  instagram takipçi satın al
  takipçi satın al
  takipçi satın al
  instagram takipçi satın al
  instagram takipçi satın al
  instagram takipçi satın al
  instagram takipçi satın al
  takipçi satın al
  instagram takipçi satın al

  ReplyDelete
 12. Можете сделать видео с ответами на эти вопросы. Если выложите его на ютуб купите немного лайков на этом сайте https://viplikes.su

  ReplyDelete
 13. It's great to be here with everyone, I have a lot of knowledge from what you share, to say thanks, the information and knowledge here helps me a lot. 룰렛

  ReplyDelete
 14. Každý víkend som to bol navštíviť
  ako si prajem, pre potešenie, z tejto stránky
  v skutočnosti aj náročné vtipné údaje.


  https://www.totosafeguide.com

  ReplyDelete
 15. I’m glad that you just shared this helpful info with us. Please keep us informed like this. Thanks for 룰렛

  ReplyDelete
 16. This design is wicked! You obviously know how to keep a reader
  entertained. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog
  (well, almost…HaHa!) Wonderful job. I really loved what you had to say, and more than that, how you
  presented it. Too cool!  스포츠토토
  메이저사이트 목록
  먹튀검증

  ReplyDelete
 17. 카지노사이트
  안전카지노사이트
  카지노사이트홈


  This is very helpful, especially for those who are planning to start their new career […]

  ReplyDelete
 18. Your style is really unique in comparison to other people I have read stuff from. Many thanks for posting when you have the opportunity, Guess I’ll just bookmark this web site.|


  온라인카지노사이트
  온라인카지노
  카지노사이트

  ReplyDelete