замовляй футболку

Nov 15, 2009

Відповіді на пошукові запити

Сьогодні поглянув на пошукові запити, за якими відвідувачі прийшли на цей блог, і побачив, що на багато з них можна відповісти. От так і виникла ідея "відповідей на пошукові запити".


Q. який модем київстар інтернет кращий
A. У складі комплекту «Київстар. Мобільний Інтернет» доступні модеми ZTE MF622, ZTE MF100 та Huawei E1550, мені особисто найбліьше подобається дизайн моделі MF100. Але оскільки суттєвих переваг чи недоліків у одного модема нід іншим немає, реклмендую купити той, який буде у наявості у найзручнішій вам торговій точці.

Q. як розлочити модем київстара (варіанти - ZTE MF100, MZ31)
A. Для розлочки модемів є спеціальні інструменти, наприклад z3x box, dc-unlooker, тощо. Проте купувати такі тули для разової розлочки недоцільно, краще довіртесь професіоналам, процедура швидка і недорога (50-100 гривень за разову розлочку).

Q. ціна модемів в київстар
A. Доцільніше подивитись на сайт Київстара, ціна коплекту «Київстар. Мобільний Інтернет», який включає у себе модем 199 гривень.

Q. настройки utel для модема mf100
A. Налаштування такі ж, як і для інших модемів, точка доступа (APN) 3g.utel.ua, логін та пароль залишаємо пустими, номер додзвону *99#

Q. набір номера україна/набір номерів київстар/068 як набирати з 14 жовтня
A. Про новий формат набору номерів я уже детально писав

Q. мережа 3g в україні
A. В Україні є декілька 3G мереж, це CDMA-2000 мережі кількох операторів у діапазоні 800МГц, ЗАТ "Український Мобільний Зв'язок" (МТС-Україна) із мережею CDMA-2000 у діапазоні 450МГц, та одна UMTS-мережа, яка працює під торговою маркою Utel (ЗАТ "Укртелеком")

Q. код казахстану при дзвінках з мобільного
A. Казахстан не має власного телефонного коду країни, казахські мережі використовують російський код 7, тому при дзвінку з мобільного слід набирати +7(код мережі)(номер абоеннта), або 007(код мережі)(номер абонента). Наприклад +77272506060 (центр підтримки Beeline, тут 7 - код Росії, 727 - код мережі ТОО КарТел, 506060 - номер абонента).

Q. дзвінки в білорусь по київстару по новому
A. Про формат набору після переходу на перспективну нумерацію я уже писав, для абонентів, що набирали номер у повному міжнародному форматі (через +) нічного не змінилось, якщо ж ви набирали через 810, то ці цифри слід замінити на 00.

Q. utel manager на 3g модем zte mf 100 - скачать бесплатно
A. Наскільки я з наю, то U'tel Manager - це брендований під Utel Huawei Mobile Partner, і він сумісний лише із модемами Huawei, тому скористатись ним у парі із ZTE MF100 не вдасться.

Q. формат дзвінків в україну/набір номера в україну
A. Не змінився, за винятком Київської області

Q. 3g в україні перспективи
A. Перспективи зв'язку третього покоління (IMT-2000/UMTS) в Україні залажатимуть від позиції держави у сфері регулювання частотного ресурсу та конверсії частот, які зараз зайняті спецабонентами (спецслужби та військові). Найближчий тендер на ліцензію на частоти неохбідні під 3G відбудеться у кінці листопада 2009 року, проте ще необхідно вивільнити ці частоти від існуючих користувачів.

Стосовно діапазону VIII (900МГц), то перспекиви його використання для 3G в Україні дуже туманні, про причини дуже гарно розповів Влад Войтович (МТС-Україна) у коментарі до останньої статті

Q. 00-7-095-ххх-хх-хх
A. Початок набору (00 - вихід на міжнародний зв'язок та 7 - міжнародний код Росії) набрано вірно, але далі помилка, код Москви кілька років тому змінився з 095 на 495, тому слід набирати 00-7-495-xxx-xx-xx

Q. 3g internet для сільської місцевості
A. Чисто технічно для сільської місцевості найкраще підходить CDMA-2000, UMTS (у діапазоні 900МГц) та Fixed-WiMax (із зовнішньою антеною). Оскільки в Україні немає UMTS900 операторів, поцікавтесь покриттям у вашій місцевості CDMA-2000 на 450МГц («MTС Коннект 3G» від МТС-Україна), CDMA-2000 на 800МГц (CDMA-Україна, Інтертелеком та PeopleNet) та WiMax-операторів. У будь-якому випадку слід надавати перевагу пристроям із можливістю встановлення зовнішньої антени.

Q. zte mf 100 beeline
A. Мушу зазначити що розлочений ZTE MF100 без проблем працює із SIM-картами ЗАТ «УРС» (Beeline) ;) Окоім того, Вимпелком продає модеми ZTE MF100 лочені під Beeline у декількох країнах (Вимпелком/Beeline у Росії, Арментел/Beeline у Вірменії, тощо)

Q. як підключить інтернет 3g київстар без підписання договору
A. На даний момент, Київстар надає послуги у 3G мережі Укртелекому (Utel) лише контрактним абонентам, які при підключенні вибрали таку послугу. На умовах пріпейду абоненти можуть користуватись лише 2G мережею.

Q. який 3g оператор кращий
A. Якщо б був "кращий" оператор, то не було б конкуренції ;) В Україні є декілька 3G операторів, як UMTS (Utel), так і CDMA (МТС, CDMA Україна, ITC, PEOPLENet), і навіть WiMax (FreshTel). Вибір "найкращого" залежить від необхідного покриття, набору послуг, потреби у об'ємах, тощо.

Q. что за оператор начинается на 8 092 ххххххх
A. Телефонний код (префікс) 92 виданий ЗАТ «Телесистеми України», які надають послуги зв'язку під торговою маркою PEOPLEnet.

Q. чи є лицензія на iphone в україні
A. iPhone 3G сертифікований в Україні. Сертифікації першої моделі iPhone не було.

Q. припейд 3g
A. Укртелеком продає стартові пакети U'try, U'нiк та U'сiтi, які є пріпейдом. Окрмі того, слід очікувати, що абоненти ЗАТ «УРС» (Beeline) зможуть у наступному році користуватись послугами 3G у роумінгу з Utel.

Q. переваги 4 покоління мобільного звязку над 3 в україні
A. Оскільки ні одна із комерційно досутпних технологій (включаючи WiMax та LTE) не відноситься до четвертого покоління мобільного зв'язку, про про переваги наступного покоління в Україні говорити рано

Q. модем від київстара підходить для інших операторів
A. Так, підходять, після розлочки

Q. модем huawei-e1550 интертелеком
A.. Интертелеком працює у сатнадарті зв'язку (CDMA), який не підтримується модемом Huawei E1550, тому використати такий модем із цим оператором неможливоНу і наостанок - хочете щось спитати? Пишіть у коментарі, спробую відповісти

12 comments:

 1. Нові MF100 дісно поки не розблоковуються. Анлокери казали почекати 2-3 тижні рішення

  ReplyDelete
 2. суперовий допис! тихо заздрю... якби я таке взявся писати — довелося б стати експертом у галузі етнічного українського порно зі стрия =D

  ReplyDelete
 3. 2Boroda, маякнеш якщо що, я маю намір собі (особисто) пару модемчиків купити ;)

  2tivasyk, я ж "відповідав" не на усі пошукові запити, а лише на тематичні (і ті, відповісти на які просто)

  ReplyDelete
 4. Цікавий вийшов пост. Але ідея відповіді на пошукові запити ще цікавіша. Мабуть, я її в тебе стирю. Якщо розберуся з GoogleAnalyticz)

  ReplyDelete
 5. CDMA телефони вносяться в "білий список"?

  ReplyDelete
 6. Ні, у списку лише IMEI-коди, а у CDMA немає такого поняття як IMEI (там є схожі - Electronic Serial Number чи MEID). IMEI використовуються у GSM, UMTS (3G) та деяких супутникових мережах, українська "узегальнена база" стосується лише GSM та UMTS апаратів

  ReplyDelete
 7. хлопаки хочу попросиеи хто має прогу до модема zte mf180s перешив а на компі робити нехоче мій адрес vitalik1978@i.ua буду дуже вдячний!

  ReplyDelete