замовляй футболку

Oct 28, 2009

ZTE MF100 - найкращий вибір для нерегулярних користувачів мобільного ШПД

Незважаючи на зниження цін на модеми від ЗАТ «УРС» (ТМ Beeline) та ЗАТ «УМЗ» (ТМ МТС-Україна), я вважаю що модем ZTE MF100 із комплекту «Київстар. Мобільний Інтернет» і далі залишився «найкращою покупкою» для користувачів яким мобільний інтернет потрібен лише періодично.

Отже що нам пропонує Beeline? GSM-модем (GPRS/EDGE) ZTE MZ31 за 99 гривень, але з додатковими умовами, якими є авансовий платіж у 300 гривень (які необхідно витратити протягом 3 місяців), а отже за комплект користувач віддасть 399 гривень.

МТС пропонує* GSM-модем (GPRS/EDGE) Huawei EG162 лише за 1 гривню, але за умови підписання додаткової угоди на 12 місяців, протягом яких абонент буде сплачувти абонплату у розмірі 75 гривень у місяць (із ПДВ, без ПФ), а отже загальна сумма витрат буде складати ~968 гривень (зауважу також, що за цю сумму абонент отримає доступ у інтернет із лімітом у гігбайт трафіку у місяць протягом року).

Обидва тарифи можуть бути цікавими для абонентів, і обидва мають право на життя, у випадку вибору тарифу, до якого вони прив’язані - є чудовим вибором. Але якщо вам потрібен модем для нерегулярного користування, лише час від часу - розлочений ZTE MF100 із комплекту «Київстар. Мобільний Інтернет» ціною у 199 гривень без будь-яких зобов’язань і обов’язкових платежів - найкращий вибір. Також позитимвом є те, що MF100 уміє працювати і у UMTS**-мережах. Так сказити Editor's choice!

*Мушу також сказати, що окрім GPRS/EDGE модемів МТС-Україна пропонує і модеми стандарту CDMA-2000, але їхнє існування я тут опускаю.

**модем ZTE MF100 уміє працювати у мережах GSM (GPRS/EDGE) 850/900/1800/1900MHz та UMTS (HSDPA) 850/1900/2100 МГц, згідно із інформацією «МобiDik»

PS: дуже цікаво, чи є песпективи зв'язку IMT-2000/UMTS на 900МГц в Україні?

UPD: оскільки зараз в Україні практично зникли у продажу набори «Київстар. Мобільний Інтернет» із модемом ZTE MF100, а натомість з'явились із Huawei E1550, то я розширюю "вибір редакції" і на цю модель, оскільки принципових переваг у однією моделлю над іншою немає. Ну і розлочується Huawei E1550 так само ;)

UPD-2: у полку "найкращих виборів" прибуло, оскільки МТС-Україна розпочала продаж модемів ZTE MF100 та Huawei E1550 красивого темно-вишневого кольору по 198 гривень без додаткових зобов'язань ;) Про Huawei E1550 поки не знаю, а от ZTE MF100 розлочується ;)

UPD-3: і у Київстарі і у МТС вартість модему збільшили до 299 гривень, при підписанні контракту і ДУ є прийнятні ціни на модеми від ОГО!Мобільний, тому стаття втратила актуальність - слідкуйте за актуальними цінами, і користуйтесь ними при виборі.

UPD-4: Київстар знизив ціну на набір «Київстар. Мобільний Інтернет» до 199 гривень, що знову робить такий набір найкращою покупкою.

UPD-5: На мою думку найкращим вибором є Huawei E1550 із набору «Київстар. Мобільний Інтернет» за 199 гривень, оскільки його можна використовувати і як шлюз VoIP-to-GSM.

7 comments:

 1. Я хочу собі той найкращий варіант - зірковий :)!

  ReplyDelete
 2. Вопрос в томм, где чичас найти в киевстаре мф100? в Харькове просто так это не получаетсо ;(

  ReplyDelete
 3. KiM, на жаль підказати місце купівлі ZTE MF100 у Харкові не можу, шукайте у фірмових магазинах-салонах Київстар та диллерів. Поряд зі мною є 4 магазини, де продають ZTE MF622 та ZTE MF100, але вони лочені під іншого оператора і коштують дорожче, а до найближчого диллерського магазину Київстару кілька тисяч км.

  ReplyDelete
 4. KiM, у зв'язку із тим, що модеми MF100 майже зникли із роздрібних мереж пропоную звернути увагу на нову жертву - Huawei E1550, який нещодавно почали продавати у наборах «Київстар. Мобільний Інтернет» за 199 гривень ;) Вони розлочуються ;)

  ReplyDelete
 5. Для нерегулярного використання придбав дружині модем ZTE MF100 із комплекту «Київстар. Мобільний Інтернет», а до нього SIM-картку Utel U'try. Правда поки користуюсь сам ;)

  ReplyDelete
 6. сам использую ZTE MF100 от Киевстара (кстати их же и инетом) поэтому пока не спешу на разлочку. Приятный факт тот - что купил я его всего за 150 грн. Тайна покупки такова: знакомый купил себе, но потом понял что ему не нужно поэтому по-быстрому сплавил его мне *довольно смотрит на девайс*
  кстати, скока не зайду в центральный офис КС в Черновцах - кто-то набор покупает)))
  ЗЫ: кому нужно - можно еще глянуть в обычных магазинах с компьютерными девайсами - у нас перепродажа идет полным ходом)))

  ReplyDelete
 7. Are you still worried about quitting smoking? Try Advken RTA,Steam Crave Aromamizer and Artery Nugget GT. There is no secondhand smoke and no impact on health. You can choose the nicotine content according to the schedule and the price is cheap and the quality is guaranteed.
  vapeciga.uk

  ReplyDelete